חדרי ילדים

חדרי ילדים זה המקום בו הילדים מבלים את רוב זמנם, זהו מקום המפלט שלהם, בין אם זה למשחקים או שעת שיעורי הבית.

עיצוב חדר ילדים דורש חשיבה מעמיקה לדעת לשלב את המשחקיה ואת פינת הלימוד בלא לגרוע מהחדר להיראות כחדר ילדים ולא נוקשה מידי.

אחד הדברים החשובים בחדר הילדים הוא האחסון. מקום לכל הכמויות האדירות של חלקי המשחק והבובות של ילדנו. לאחסן את הכל בצורה כזאת שהסדר בסופו של יום יהיה קל ולא מכביד יותר מידי, וגם יפעיל את הילד לשתף פעולה לסדר את החדר על מנת להחזיר את הסדר הקיים.

בסופו של דבר לכל לקוח יש את הרצון שלו ואת ה"פנטזיה" שלו בכל הנוגע לחדר ילדים, עם  זאת יש להתחשב גם בצרכים של הילד, אופיו, ותחושותיו שהילד מקבל כשהוא נכנס לחלל

לפניכם מספר דוגמאות לעיונכם

עיצוב חדר תינוקת קטנה בת שנה. ההורים רצו שהחדר ישדר רוגע ונינוחות. מקום שיהיה אפשר לשבת ולהניק את הילדה והרדים אותה בצורה רגועה ונעימה ועדיין שיהיה מעוצב ונוכח. החדר עוצב בצורה כזאת שבעתיד ניתן יהיה להחליף את עריסת התינוק במיטה. הבניה של הבניין טרם הגיעה לסיום. הדיירים מצפים בקוצר רוח להתחיל בתהליך העיצוב!

חדר ילדים אשר שניים חולקים, האחד בגיל 8 והשני בן 4. שניהם מאוד מחוברים לטבע ומאוד אוהבים לטייל, ומבלים הרבה עם האב בחוף הים, בטיולי יער ואפילו סתם בגינה לעקוב אחר חרקים. בחירת הגוונים והטפט הצבעוני מנסה לדמות את אוירת החוץ והטבע שהילדים כל כך אוהבים. הילדים ביקשו במיוחד מיטת קומותיים אשר יחלקו יחדיו. ההורים ביקשו שולחן עבודה שיהווה מקום לעשות שיעורי בית ושיהיה גם מספיק רחב גם לשניים בעתיד. אחסון היה חשוב מקום ולכן שולבו קופסאות אחסון בפינות החדר ומגירות אחסון מתחת למיטה. כמו כן שולב ארון בגדים רחב.