תהליך עבודה נכון לקראת עיצוב בתים במרכז

כל פרויקט עיצוב בתים בתל אביב ישרת את טובת שני הצדדים כאשר הוא יתבצע בצורה מסודרת עם כמה שלבים הכרחיים. את רמת המעורבות שלכם בתהליך העיצוב וקבלת ההחלטות כדאי לקבוע מראש. הילה ברנס כמעצבת פנים בעלת ניסיון רואה את תפקידה גם בעיצוב של הבית וגם בתכנון נכון. בכל פרויקט יוצגו פתרונות מעניינים וחדשניים לתכנון הבית מתוך מטרה לשפר את איכות החיים של בני הבית. פעמים רבות, אותם שינויים קטנים יצליחו לשפר פלאים את איכות החיים ולחסוך לכם הרבה כסף. רגע לפני שאתם מרימים ידיים ומתחילים לתכנן מעבר דירה, אנו מזמינים אתכם להתרשם מפרויקטים של עיצוב בתים במרכז אותם  בצעה הילה ברנס.

שלב ההגדרות:

הפגישה הראשונה בין המעצבת לבין הלקוח משמשת להיכרות, קבלת מידע על הצרכים שלכם, הציפיות שלכם, החלומות, ההעדפות, התקציב ואפשריות הפעולה. זהו השלב בו יוגדרו גם לוח הזמנים והתקציב. שלב זה אינו מסתיים ללא מפגש המשמש להכרת הבית אותו מבקשים לשפץ/לעצב/לתכנן מחדש.

שלב הצגת תכניות אפשריות:

בהתאם למידע שנאסף בשלב הקודם מרכיבה המעצבת 2-3 תכניות עיצוב מתוכן תבחר במהלך הפגישה תכנית עיצוב אחת. התכניות יכללו מיקום של רהיטים, חפצי נוי, קירות מיוחדים, עבודות נגרות, תאורה, צבע ובחלק מהמקרים גם תכנון מחדש של החלל.

השלמת תכנית העיצוב:

זהו השלב בו התכנית שנבחרה בשלב הקודם הופכת מפורטת וממוקדת יותר. המעצבת מרכיבה את התכנית הסופית לעיצוב הבית מתוך מטרה לאפשר לקבלנים ולשאר אנשי המקצוע שעתידים לקחת חלק בפרויקט להבין מהי התוצאה הסופית המבוקשת. בשלב זה מתקבלות הצעות מחיר מקבלנים ומתקבלות החלטות בדבר חומרי הגלם הדרושים.

יוצאים לקניות:

יחד עם המעצבת תבקרו בחנויות אריחים, תאורה וריהוט. המעצבת תסייע לכם לבחור את החנויות הנכונות בהתאם לסגנון המבוקש והגדרת התקציב. כאשר עומד על הפרק גם עיצוב של מטבח המעצבת תשתתף בפגישה עם הנגר או חברת המטבחים.

מתחילים בעבודה:

בכל פרויקט של עיצוב בתים במרכז המעצבת תגיע מספר פעמים לאתר על מנת להנחות את בעלי המקצוע ולוודא שהעבודה מתבצעת בהתאם לתכנית. הקבלן וכל שאר אנשי המקצוע המעורבים נמצאים בקשר רציף עם המעצבת.