מעצבת פנים בתל אביב לדירות צעירים

תושבי העיר תל אביב ואזור המרכז

אוהבים להתחדש, אוהבים עיצוב פנים ומחפשים תמיד סגנונות חדשים.?

פנייה אל מעצבת פנים במרכז נדרשת באותם מקרים בהם מתחשק לכם להשקיע בעצמכם, ולהפיק את המרב מהדירה או הבית בהם אתם מתגוררים כעת.

הילה ברנס כמעצבת פנים שמכירה היטב את הטרנדים החדשים בתחום העיצוב, את הספקים המובילים בתחום ואת המקומות הקטנים בהם אפשר למצוא פריטים מיוחדים בזול, תדע לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים.

חידוש הבית עקב התרחבות המשפחה

שינויים בהרכב דיירי הבית מביאים עמם צורך בשינויים בעיצוב ואבזור הבית.

כל לידה היא הזדמנות לחדש את הבית ולהתאים אותו מחדש לצרכים ולציפיות שלכם. ללא הכנסת השינויים הדרושים תמצאו את הבית פחות נוח.

מעצבת פנים במרכז שמכירה היטב את הצרכים של המשפחות הצעירות בתל אביב ואת השאיפה לשמור על בית מעוצב ומודרני גם לאחר התרחבות המשפחה, תדע למצוא בעבורכם פתרונות עיצוב לכל דירה.

בעזרת המעצבת תצליחו להתאים את עיצוב הבית ואת הסגנון שלכם לצרכים החדשים של המשפחה. התאמה של הבית לצרכים של הילדים חיונית לבטיחותם. נצלו את ההזדמנות לעצב חדר ילדים מודרני מיוחד במינו שמבטא את הסגנון האישי שלכם.

עיצוב פנים שאפשר להעביר בין דירות

רבים מבין תושבי העיר תל אביב מתגוררים בדירות שכורות.

חלקם חולקים דירה עם שותפים, אחרים מתגוררים בדירות קטנות וישנם לא מעט כאלו המתגוררים בדירות ישנות.

תופתעו לגלות שכל דירה או בית מביאים עמם יתרונות וחסרונות. תופתעו עוד יותר לגלות כמה בקלות אפשר להפוך את הבית מעוצב, מיוחד, מזמין ומלא סגנון. קיימים הרבה פריטי עיצוב אותם תוכלו להעביר מדירה לדירה (כולל ריצוף, שטיחים, כריות, גופי תאורה). גם כאשר אתם מתגוררים בדירה זמנית שכורה אין משמעות הדבר שעליכם להתפשר בתחום העיצוב.

מעצבת פנים בתל אביב היא יותר מאשת מקצוע שתדע לעזור לכם לבחור נכון טפט לקיר או כריות נוי לסלון. תפקידה של המעצבת הוא גם בבחירת המיקום הנכון ביותר לרהיטים ליצירת מרחב תנועה, תכנון נכון של מיקום התאורה והרכבת תכנית העיצוב כולה בהתאם לשיקולי הנוחות שלכם, הרגלים, העדפות והגדרת התקציב.