מעצבי פנים דירות קטנות – סודות המקצוע

עיצוב פנים של דירות קטנות הוא ללא כל ספק אתגר ממשי. אם אתם מתלבטים האם כדאי להשקיע בעיצוב הדירה ואנכם בטוחים האם ניתן יהיה להפוך דירה כה קטנה לבית משפחתי, חמים, מרווח ונוח, צרו קשר ותופתעו לטובה. הילה ברנס כמעצבת פנים בעלת ניסיון ויכולות מקצועיות גבוהות, מצליחה פעם אחר פעם להפוך את אותן דירות קטנות לבתים מעוצבים, מוארים, נוחים, מאווררים ומלאים בסגנון. עם מעצבת פנים מקצועית שתנחה אתכם היכן למקם את הריהוט, באלו צבעים לבחור, אלו פתרונות אחסון לבחור ובעיקר, איך לא להגזים בכמות האלמנטים והטקסטורות, תצליחו להגיע לתוצאות הטובות ביותר.

מעצבי פנים דירות קטנות עם חשיבה יצירתית:

אין סוף רעיונות וסגנונות עיצוב ניתנים ליישום בדירות קטנות. סוד להצלחת הפרויקט הוא חשיבה יצירתית מחוץ מקופסה, פונקציונליות וניסיון. הבחירה הנכונה בעבור הפרויקט תהיה מעצבת פנים עם ניסיון מתאים. כדאי לחפש מעצבי פנים הפועלים באזור המרכז המציגים ברזומה שלהם עבודות עיצוב דירות קטנות לסטודנטים, משפחות, מבוגרים, תיירים ועוד.

דירה קטנה עם הרבה שטחי אחסון:

רוב הדירות הקטנות אינן כוללות מחסן, חדר ארונות או שטח מתאים להצבת ארונות של מתקני אחסון. למרות זאת, חשוב יהיה למצוא את הדרך לשלב בעיצוב הדירה כמות גדולה של פתרונות אחסון. ככל שיהיו יותר פתרונות אחסון יצירתיים וחכמים בדירה כך היא תהפוך מסודרת יותר, נוחה ופונקציונלית. מעצבי פנים דירות קטנות מתבקשים להכיר טרנדים חדשים של עיצוב מבוסס שימוש כפול בפריטים ובשטח. משמעות הדבר היא פינת ישיבה עם ארגז אחסון נסתר, הדום לכורסה המשמש גם ארגז אחסון, בניית דרגש ישיבה לאורחים לאורך החלון, שילוב של מתקני תלייה יצירתיים על קירות הבית ועוד.

סגנון קליל ואוורירי:

הבחירה הנכונה בעבור דירות קטנות תהיה ריהוט בעיצוב מודרני מבוסס חומרי גלם איכותיים אך קלילים. רהיטי עץ מלא מסיביים וגדולים פחות מתאימים לשילוב בדירות קטנות. כמו כן, חשוב מאוד להימנע בכל מחיר מהעמסה של פריטים רבים בתוך חדר קטן. ליצירת אשליה של מרחב כדאי לשלב מראות בעיצוב החלל. מראה גדולה בסלון הבית או בפינת האוכל תצליח לייצור תחושה של חלל גדול יותר.