איך עושים הום סטיילינג נכון?

מחפשים את הדרך לרענן ולהעשיר את עיצוב הבית? הום סטיילינג הוא הדרך בה תצליחו לשדרג את העיצוב הקיים, להפוך אותו מודרני יותר, נוח יותר ותואם את הטעם האישי שלכם. המשיכו לקרוא ונסביר מהו הום סטיילינג ומהו הסוד לבית מעוצב ומודרני ללא צורך בשיפוצים נרחבים וללא צורך בשבירת תכניות חיסכון.

מהו הום סטיילינג?

התהליך בו אנו "מלבישים" את הבית בצבע, אביזרי נוי ושאר אלמנטים של עיצוב הוא בשפה המקצועית הום סטיילינג. את התהליך מלווה מעצבת פנים מקצועית בשיתוף פעולה מלא שלכם לקביעת עיצוב הקירות (טפטים/צבע/מדבקות), שטיחים, כריות נוי, חפצי נוי, תאורה, מיקום הרהיטים במקום הנכון. אם הבית שלכם כבר משופץ ומשהו עדיין חסר בכדי להפוך אותו מעוצב, מיוחד ומלא סגנון, הגעתם למקום הנכון.

כאשר אנו מעצבים את הבית אנו למעשה מתאימים את הבית לטעם האישי שלנו, לצרכים ולציפיות. כיום, יש לנו את החופש לבחור בסגנונות עיצוב רבים ומגוונים כך שכל אחד יכול למצוא לעצמו משהו שהוא אוהב. הנחייה של מעצבת פנים תאפשר לכם לבחור גם בסגנון עיצוב שאתם אוהבים וגם בסגנון עיצוב שמתאים לכם ועונה לאופי החיים בבית. המטרה הסופית תהיה בית מטופח עם חמימות משפחתית – בית שתרצו לחזור אליו בסוף כל יום עבודה ולארח בו את החברים והמשפחה בכל הזדמנות.

למה כדאי לשכור מעצבת פנים?

על מנת לעצב נכון את הבית תוך ניצול נכון של המרחב וכל היתרונות של המבנה, יש צורך ביכולת התבוננות רחבה, אפיון מדויק ובנייה של קונספט. מעצבת פנים בעלת ניסיון תדע להתאים בצורה מושלמת את כל הפריטים ליצירת חלל מעוצב, נוח ומרווח. בעזרת מעצבת פנים בעלת ניסיון בהום סטיילינג תצליחו להפוך את הבית ליצירת אומנות ולקבל הרבה מחמאות מהאורחים. ממש כפי שלא תתפרו את הבגדים שלכם בעצמכם כך אין סיבה שתסתפקו בעיצוב עצמי חובבני של הבית.

הילה ברנס מדברת בשפת העיצוב, היא יודעת כיצד לשים דגש במקומות הנכונים ולהסתיר את האזורים הפחות מרשימים בבית. אם אתם מעוניינים באמירה חדשנית, בית עם סגנון והעיצוב הנכון ביותר, צרו קשר ליצירת המראה המושלם עם טקסטורות מרהיבות.